19 SIERPNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ FOTOGRAFII

Data wydarzenia: 2019-08-19

Światowy Dzień Fotografii, który przypada na 19 sierpnia, to świetna okazja do tego, by na nowo zobaczyć, jak silny wpływ na rzeczywistość mają zdjęcia. Pomagają dokumentować nie tylko przełomowe wydarzenia, ale i codzienność, uzmysławiając oglądającym je później ludziom, jak szybko zmienia się nasza rzeczywistość. Z tej okazji serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszej wystawy czasowej w muzeum - "Kalejdoskop fotograficzny Pilzna w trzech odsłonach".