STRZEGOCICE I MUZEALNY KUFER ROZMAITOŚCI

Data wydarzenia: 2017-10-25

W dniach 24 - 25 października b. r. uczniowie klas I i II Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzegocicach wzięli udział w edukacyjnych zajęciach muzealnych pt. "Muzealny Kufer Rozmaitości", promujących pilźnieńskie zbiory Muzeum. Jest to specjalna forma zwiedzania stałych i czasowych wystaw muzealnych, w oparciu o kufer z atrakcjami, pełen tajemniczych wierszy, fotografii, zaszyfrowanych informacji, szkieł powiększających - wskazówek, dzięki którym zwykłe zwiedzanie muzeum zmieniło się w detektywistyczną wyprawę, a uczniowie mogli dostrzec szczegóły, na które zwykle nie zwraca się uwagi. Zajęcia zakończyły się zdobyciem przez wszystkich uczniów certyfikatu muzealnego detektywa. Gratulujemy!

Galeria