Pilzno, Muzeum Regionalne w Pilźnie

MUZEUM DLA NAJMŁODSZYCH - DUMNI Z POLSKI!

Data wydarzenia: 2020-05-02

Drodzy, mali mieszkańcy Gminy Pilzno!

Dziś Dzień Flagi, biało – czerwonego symbolu Polski. Jutro natomiast nasze wielkie, narodowe święto – rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja! 229 lat temu ustanowiono w naszym kraju jeden z najważniejszych dokumentów państwowych – KONSTYTUCJĘ! To Konstytucja stoi na straży, by wszyscy przedstawiciele narodu mogli żyć w godności i wolności. Uczy tolerancji i poszanowania praw każdego obywatela.

W przededniu tego wielkiego święta mamy dla Was kilka propozycji kolorowanek patriotycznych. Możecie pomalować wszystkie bądź tylko te, które się Wam najbardziej spodobały. Tradycyjnie już możecie wysyłać Wasze prace na adres sekretariat@muzeumpilzno.pl, a my postaramy się je opublikować. Pamiętajcie – bądźcie dumni z Polski i osiągnięć naszego narodu. Dobrej zabawy !

https://drive.google.com/open?id=1SfGEJvwpMBrjInkQqhgtYf3v-AKAm6Ka 

https://drive.google.com/open?id=1dCo57sGRdKxK7PJ13XnXSC6_564ljt4o

https://drive.google.com/open?id=1XaRVbr4lUqjneWc-yvgxED89Fkb66_BL

https://drive.google.com/open?id=1zt6e9xRNdNecXRCwtQVXtsPqfrVX4JcZ

W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną. Zamknij