Pilzno, Muzeum Regionalne w Pilźnie

EDU.MUZEUM PILZNO

Data wydarzenia: 2023-10-17

Zachęcamy pedagogów, wychowawców, nauczycieli, osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną Muzeum na rok szkolny 2023/2024.
Otrzymała ona przejrzysty podział na poszczególne grupy wiekowe. Prezentujemy różnorodne tematy zajęć muzealnych, opierających się na historii i kulturze Pilzna czy regionu, dotyczących zagadnień historycznych, etnograficznych, społecznych i artystycznych, przywołujących sylwetki wielkich pilźnian, ważne lokalne wydarzenia historyczne. Zajęcia bezpośrednio nawiązują do zbiorów muzealnych, prezentowanych na ekspozycjach. Oferta realizowana jest w siedzibie Muzeum, w przestrzeni miejskiej Pilzna, a także – wyjątkowo - w siedzibach szkół uczestniczących w zajęciach.

W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną. Zamknij