DĘBICKIE PRZEDSZKOLAKI NA WYSTAWIE O LATAJĄCYCH KLEJNOTACH

Data wydarzenia: 2017-05-16

16 V b. r. Muzeum Regionalne w Pilźnie odwiedziła grupa przedszkolna pięciolatków z Publicznego Przedszkola Nr 6 w Dębicy. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć najnowszą wystawę czasową "Latające Klejnoty. Minerały i owady". Niesamowita kolorystyka oraz zaskakujące podobieństwo przedstawionych na ekspozycji minerałów i przeróżnych owadów - motyli, chrząszczy, żuczków zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Z zajęciem przyglądały się eksponatom. Obejrzały także muzealne wystawy stałe, opowiadające o historii Pilzna i okolic. Każdy z małych gości otrzymał na pamiątkę certyfikat spostrzegawczego "muzealnego detektywa". Gratulujemy !!