UCZNIOWIE Z BOBROWEJ NA ZAJĘCIACH W MUZEUM

Data wydarzenia: 2017-11-16

16 listopada 2017 r. Muzeu Regionalne w Pilźnie odwiedzili uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Bobrowej - klasy I oraz II. Po obejrzeniu ekspozycji stałych dzieci uczestniczyły w łamigłówkach i zagadkach muzealnych związanych z zajęciami edukacyjnymi pt. "Kufer muzealnego detektywa". Uczniowie zetknęli się z ciekawymi i oryginalnymi, a dziś już nie spotykanymi obiektami. Mieli także okazję wysłuchać krótkiego koncertu patriotycznego, na zabytkowym muzealnym pianinie w wykonaniu Dyrektora Domu Kultury, pana Andrzeja Kozika.