KLUB DOBRZE NASTAWIONYCH W MUZEUM

Data wydarzenia: 2018-08-06

W minioną niedzielę, 5 sierpnia 2018 r., Muzeum Regionalne w Pilźnie odwiedzili przedstawiciele Klubu Dobrze Nastawionych, zrzeszającego wszystkich sympatyków i słuchaczy  Radia Dobra Nowina, którzy spotykają się cyklicznie na różnego rodzaju wydarzeniach – prelekcjach, koncertach, wycieczkach. Klubowicze mieli okazję zwiedzić charakterystyczne zabytki i interesujące miejsca w Pilźnie, a także obejrzeć prezentowane obecnie w muzeum  wystawy stałe i czasowe. Serdecznie pozdrawiamy Klubowiczów !!